Falcon & Winter Soldier poster.jpg
Obrazky/CSFD_logo.png, 13kB Obrazky/IMDb_logo.png, 28kB

Falcon & Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

Akční / Drama / Dobrodružný

Světová premiéra: 19. 03. 2021

SYNOPSE

Po událostech Avengers: Endgame se Sam Wilson (Anthony Mackie) spojí s Buckym (Sebastian Stan) pro mezinárodní dobrodružství, které otestuje jejich schopnosti a trpělivost. Režíruje Kari Skogland, hlavním scenáristou je Malcolm Spellman. (Marvel Studios)

OSTATNÍ INFO

Počet sérií: 1
Počet epizod: 6
Hrají: Anthony Mackie, Sebastian Stan, Daniel Brühl, Emily VanCamp, Wyatt Russell, Desmond Chiam, Miki Ishikawa, Erin Kellyman, John Gettier, Adepero Oduye, Eric Anthony, Shane Berengue, Neal Kodinsky, David Bowles, Brandt Cook, Frank Sorick, Rebecca Lines, Jane Vande Voorde, Veronica Falcón, Carl Lumbly, Sinead Phelps, George St-Pierre, Christopher Cocke, Marc Hockl, Alexandra McGuire, Angel Nair, Kim Rosen

ZAJÍMAVOSTI

  • Premiéra seriálu byla nakonec po odkladu (kvůli pandemii Covid-19) přesunuta ze srpna 2020 na březen 2021
  • Seriál se bude odehrávat po událostech Avengers: Endgame (2019)
  • V seriálu se po dlouhé době zase ukáže "záporák" Baron Zemo, kterého jsme mohli vidět ve filmu Captain America: Občanská Válka (2016)
  • Část série byla natáčena i v Česku. Samotná Česká Republika však "nehrála sama sebe", ale představovala celkem 3 různé zěmě (známé jsou 2 - Lotyšško a Švýcarsko) Z hlediska šíření koronaviru Covid-19 se však natáčení u nás v ČR provádělo ve 2 etapách (na jaře a na podzim).