Na postavách se ještě pracuje :) ×

Vision

DISKUZE
  • Popis: Vision je humanoid z prvky vibrania vytvořený Ultronem a dokončený Tonym Starkem a Brucem Bannerem. Ultron jej vytvořil, aby mohl své tělo vyvinout v něco lepšího, silnějšího a mocnějšího. V polovině práce byl však přerušen Avengers a dokončen Starkem. Vision se přidává na stranu Avengers, obdivuje Ultrona pro jeho zápal, unikátnost a krásu, ale opovrhuje jím pro jeho touhu vyhladit lidstvo pro jeho znovuzrození, pro globální hrozbu, kterou představuje.

    Visionovo vědomí a osobnost je řízena počítačovým programem Jarvis, jež byl v minulosti Starkův/Iron Manův osobní počítač a pravá ruka, jeho osobní systém pro celé fungování Iron Mana. Nyní je Visionem a Stark má nový program zvaný Friday. Vision je obdařen Kamenem Mysli, jedním z Kamenů nekonečna, které chce získat Thanos. Dává mu ohromnou sílu, také z něj může střílet paprsky.
    Vision umí létat a manipulovat s hustotou a hmotou svého těla. Může být tedy hmotný i nehmotný, procházet zdmi, nebo být pevný a tvrdý jako skála. Díky manipulaci hmotou svého těla si může vytvořit jakýkoliv oblek či vzhled.