Na postavách se ještě pracuje :) ×

Scarlet Witch

DISKUZE
 • Popis: Je uměle vytvořeným metačlověkem  Hydrou, sestrou dvojčetem Pietra Maximoffa, Quicksilvera a členkou Avengers.

  Po tragické minulosti, kdy přijde s bratrem o rodinu, zůstávají sami a jsou odkázáni sami na sebe. Přidávají se tedy k Hydře. Po několika vyvolaných pokusech pomocí Žezla, jehož moc pochází z tajně vloženého Kamenu nekonečna, přesněji Kamenu mysli, získali dvojčata schopnosti. Wanda ovládá zničující a velmi nebezpečný druh magie, jehož rozsah a hranice nejsou doposud známé. Nejprve se kvůli pomstě a nenávisti směřované převážně k Tonymu Starkovi, postaví proti Avengers a následně na stranu Ultrona. Spolu s bratrem chtějí ovšem pouze pomstu. Když zjistí skutečné plány Ultrona, fatální zničení Země a obrození planety, přidají se k Avengers a bojují po jejich boku.

  Potýká se se svědomím a strachem ze své moci, ale nakonec prokáže odvahu a stane se velmi pomocnou rukou jak v boji s UItronem, tak v dalších konfliktech.

  Po smrti bratra se musí potýkat s naprostou duševní samotou a zlomeným srdcem. Podstoupí výcvik Avengers a stává se jejím právoplatným členem.

  Díky své moci je brána jako velmi nebezpečná, veřejnost jí bere jako živoucí zbraň a volají po její kontrole a nejlépe zavření do Raftu. Po nešťastném incidentu v Africe, během kterého zemře mnoho nevinných je vystavena neustálé kontrole a izolaci a stává se vězněm ve vlastním domě. Přidává se na stranu Steva Rogerse a bojuje po jeho boku za svobodu pro hrdiny. Má velmi úzký vztah s Visionem.


  Wanda je obdařena velmi zničujícím a neznámým druhem magie, jejíž hranice a rozsah není Wandě dosud známý. Wanda ovládá telekinezi, může tedy pohybovat a manipulovat s předměty na dálku, je schopna je také na dálku rozkládat. Tvoří různé magické štíty a silová ochranná pole. Manipulovat se strachem nepřítele a vnuknout jim vize, představy a halucinace. Je schopna létat, přesněji řečeno poletovat či levitovat.